Zielona Linia - Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli


Logo

Co to jest Zielona Linia?

Wzorując się na firmach, którym zależy na dobrym kontakcie z klientem i doskonaleniu własnych produktów, uruchomiono centrum kontaktowe dla klientów urzędów pracy z całej Polski – Zielona Linia.
Dostarczamy informacji o ofertach pracy, szkoleniach, usługach urzędów pracy oraz o innych zagadnieniach z zakresu rynku pracy – wiedza taka zwiększa szanse, byś mógł znaleźć pracę bądź zmienić dotychczasową na lepszą. Druga strona naszej działalności to ułatwianie pracodawcom poszukiwania pracowników. Kojarzenie tych dwóch grup to nasza specjalność.

Misja

Jesteśmy Centrum Informacyjno-Konsultacyjnym Służb Zatrudnienia „Zielona Linia" – projektem współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Tworzymy urząd, jakiego potrzebujesz – dostępny dla każdego o każdej porze.

Naszą misją jest stworzenie nowej jakości w relacjach z:

  • bezrobotnymi i poszukującymi pracy – ułatwiając im znalezienie pracy,
  • poszukującymi sposobów na podniesienie kwalifikacji – doradzając lub pomagając w znalezieniu odpowiednich dla nich szkoleń,
  • pracodawcami poszukującymi pracowników – pomagając im znaleźć pracowników.

Jak to funkcjonuje?

Najprościej rzecz ujmując, kiedy wykręcisz numer 19524, Twoje połączenie zostanie odebrane w Contact Center Zielonej Linii. Na Twój telefon czekają konsultantci, którzy od 8.00 do 18.00 w dni powszednie gotowi są udzielić informacji na interesujący Cię temat. W ten sposób obsługujemy blisko 90% klientów.

Jeśli zaś będziesz oczekiwał szczegółowej informacji dotyczącej Twojej sprawy w urzędzie pracy – skonsultujemy się z pracownikiem Twojego urzędu. Nasza infolinia współpracuje z ponad 300 urzędami pracy w Polsce. 19524 – to jeden numer do urzędów pracy we wszystkich województwach Polski.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę