Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli


Nagłówek

Aktualności

INFORMACJA

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) Urząd będzie nieczynny.   Dzień wolny od pracy przysługuje pracownikom PUP w zamian za święto przypadające w sobotę 11.11.2017 r.

Zakończenie naboru wniosków o zorganizowanie stażu dla bezrobotnych powyżej 30 roku życia

III nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób powyżej 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie stalowowolskim (III)" został zakończony.

Dodatkowy nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy KFS - przedłużony do 20.10.2017 r.

Od dnia 09.10.2017 r. do dnia 20.10.2017 r. prowadzony będzie dodatkowy nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

Od 2.10.2017 r. dodatkowy nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej

PUP w Stalowej Woli ogłasza dodatkowy nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej ze środków PFRON.

Wolne środki na aktywizację osób bezrobotnych do 30 r.ż.

Pracodawco - jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem osób młodych lub zorganizowaniem stażu - zapraszamy do współpracy.

Nabór wniosków na szkolenia indywidualne

Oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Stalowej Woli (II profil pomocy).

Nowa usługa - wysyłanie powiadomień do osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli informuje o uruchomieniu nowej usługi skierowanej do osób bezrobotnych - wysyłanie powiadomień o określonych zdarzeniach za pomocą SMS oraz poczty elektronicznej....

Staże ze środków FP z rezerwy MRPiPS - trwa nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli aktualnie prowadzi nabór wniosków na staż w ramach pięciu programów finansowanych ze środków Funduszu Pracy z rezerwy MRPiPS.

Od 18.07.2017 r. nabór wniosków w trybie art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy

PUP w Stalowej Woli ogłasza nabór wniosków o refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia (…) skierowanych bezrobotnych do 30 r. ż.

Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli informuje, że nastąpiła zmiana przepisów dotyczących opodatkowania stypendiów. Stypendia otrzymane na podstawie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy otrzymane w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2019 r. zostały zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Wyświetlanie 1 - 10 z 17 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę